تاپ لاغری یا رکابی هات شیپر مناسب برای بانوان ورزشکار

این مطالعه اغلب به عنوان "مطالعه تاپ هات شیپر" شناخته می شود. در آن ، مردان هر دو روز یک تیشرت یکسان داشتند. سپس پیراهن ها درون جعبه های یکسان قرار داده شدند. از ن مختلف خواسته شده است كه پیراهن را بو كنند و نشان دهند كه کدام رکابی هات شیپر جنسی را جذب می كردند. نتایج نشان داد که ن بیشتر از مردان نسبت به مردان دارای MHC بودند که بیشتر از همه متفاوت بودند

طراحی تاپ لاغری هات شیپر یک فروشگاه بسیار محبوب برای افراد خلاق است. این که آیا شما یک تصویرگر ، طراح گرافیک یا تایپیوگرافی هستید ، ایده قرار دادن طرح های شما روی تی شرت ها می تواند بسیار جذاب باشد (مهم نیست زیرا می توانید طرح های خود را بصورت آنلاین بفروشید).

با این حال ، این روند می تواند دلهره آور باشد. در اینجا ، من بهترین نکات خود را برای طراحی گرافیک های T-shirt سفارشی و چاپ تی شرت های خود را دنبال می کنم.

(و اگر به نکاتی درباره نقاشی نیاز دارید ، به مقاله نحوه طراحی ما مراجعه کنید.)

طرح تی شرت خود را به بیرون بکشید ، پیاده روی کنید ، چند تغییر ایجاد کنید ، چیزی برای خوردن داشته باشید ، یک روند کامل طوفان مغزی را انجام دهید. سپس روی آن بخوابید. و دوباره این کار را انجام دهید اگر بلافاصله برای شما پیش می آید ، عالی است. اما گزینه‌های خلاقانه دیگر را نیز در هر صورت کشف کنید.
02. طرح را روی یک تی شرت تصور کنید

با گذشت سالها برای چاپ و وب کار کردم ، تفاوت فاحش بین طراحی روی صفحه و یک قطعه چاپی را می دانم. نترسید که طرح رکابی لاغری هات شیپر خود را روی عکس یک مدل مسخره کنید. در صورت وم آن را چاپ کنید و آن را روی یک تکه واقعی قرار دهید. مطمئن شوید که آثار هنری خود را در اندازه واقعی مشاهده می کنید

تاپ بلند هات شیپر

تاپ لاغری هات شیپرز  سفید یکی از آن لباسهای اساسی است که تقریباً همه صاحب آن هستند و اکثریت قریب به اتفاق ما دائماً در جستجوی مناسب یا ساختگی کامل هستیم. اما این نوع کالایی است که احتمالاً بدون فکر زیاد درباره اینکه از کجا به وجود آمده تمایل به ریختن آن داریم. من نه تنها از نظر تاریخی صحبت نمی کنم - اگرچه تی شرت سفید از لباس زیر مردان دریایی نازل شده است - بلکه از نظر آنچه در ساخت یک تی شرت سفید کلاسیک است ، می رود.

برای ما مهم است که بدانیم چه عواملی در ایجاد لباس ما ایجاد می شود ، زیرا با دانستن اینکه این لباس ها از کجا به دست آمده اند ، می توانیم تصمیم بگیریم تحصیل کرده تر را به عنوان خریدار بگیریم. برای مثال می توانید به راحتی گزینه تاپ لاغری پنبه ای ارگانیک یا نسخه تجاری معتبر تجارت را انتخاب کنید.

از همان آغاز دوره زندگی یک تاپ بلند هات شیپر سفید ، کشاورزان با کاشت و تمایل به کشت پنبه در یک مزرعه شروع می شوند. این کار سختی است و اغلب کارگران در این مرحله در امتداد زنجیره تامین مورد سوءاستفاده قرار می گیرند. اما از نظر زیست محیطی نیز این یک گام مشکل ساز است. همانطور که صندوق جهانی طبیعت خاطر نشان می کند ، (WWF) ، "برای تولید 1 کیلوگرم پنبه می تواند بیش از 20،000 لیتر آب مصرف کند. معادل یک تی شرت و جین شلوار. همانطور که WWF نیز ادعا می کند ، 2.4٪ از اراضی زراعی جهان با پنبه کاشته شده است ، اما به ترتیب 24٪ و 11٪ از فروش جهانی ه کش ها و سموم دفع آفات را تشکیل می دهد. به همین دلیل الیاف پایدار مانند پنبه ارگانیک گزینه بسیار جذاب تری در اینجا ارائه می دهند. این امر وماً باعث کاهش خروجی آب نمی شود ، اما به طور قابل توجهی باعث کاهش ه کش ها و سموم دفع آفات می شود.

پوشیدن رکابی لارغی هات شیپر برای لاغر شدن

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اشکال طب روحانی و خطرات تفکرات انحرافیش اقامتگاه های ایران فالوور ارزان اینستاگرام کوچه آخر دکتر امین جعفری | amin jafari saharngh Heath کلاس های آنلاین آموزش زبان انگلیسی صفحه شخصی همت کمالی دشتکی معرفي پُربازديدترين‌ها و بهترين مطالب سايت‌هاي معتبر